Odměna za účast v klinické studii

Pokud hledáte zajímavou možnost přivýdělku, jste na správném místě. Stačí pouze vyplnit registrační formulář a pak už jen vybírat z aktuálně dostupných studií.

Do klinických studií pro pražské oddělení české společnosti, podílející se na přípravě nových generických léčiv hledáme zdravé dobrovolníky, kteří neužívají trvale žádné léky ani léčivé přípravky. Ženy mohou užívat hormonální antikoncepci.

V průběhu celé studie jsou dobrovolníci pod stálým odborným lékařským dohledem a v péči profesionálního týmu klinického oddělení. Během hospitalizace můžete Váš čas využít ke studiu, práci s počítačem, četbě atd. Díky wifi je Vám po celou dobu k dispozici přístup k Internetu.

Pokud Vám nevadí odběry krve a rádi se seznamujete s novými lidmi, zaregistrujte se. Za Váš strávený čas na klinickém oddělení obdržíte zajímavou finanční kompenzaci.

Aktuální seznam studií

Registrační formulář

 

 

 

 

Nenašli jste Váš léčivý přípravek? Dejte nám prosím vědět ZDE.

 

 

Upozornění: Informace zvěřejněné na těchto stránkách mají pouze informativní charakter. O způsobu užívání léčivého přípravku se informujte u svého lékaře nebo lékárníka.

Aktuální informace o léčivých přípravcích naleznete na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv www.sukl.cz